BEZPIECZNE FERIE

AKTUALNOŚCI > STYCZEŃ'12

Nareszcie ferie zimowe!

Wszystkich nas cieszą, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody, radości i odpoczynku po pierwszym półroczu nauki.

Jednak nie możemy zapominać o naszym bezpieczeństwie.

Dlatego Samorząd Uczniowski pod opiekę p. Izabeli Zawadzkiej w dniu 26 stycznia 2012 r. zaprosił uczniów
na spotkanie pt.
„BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE”.

Dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III uczennica kl. II Gimnazjum – Natalia Kaczorowska przygotowała interesującą prezentację, w której przestrzegała przed niebezpiecznymi zabawami zimowymi, a także wskazywała atrakcyjny sposób spędzenia ferii. Na koniec spotkania uczniowie chętnie wdali się w dyskusję i odpowiadali na pytania dotyczące bezpieczeństwa, zatem z całą pewnością dużo rad zapamiętali.

Natomiast gościem i zarazem prowadzącym apel dla uczniów z klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz klas I-III Gimnazjum była pani policjantka -
młodszy aspirant Kinga Górska z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.
Uczniom zostały przypomnaine zasady poruszania się po drodze, udzielono kilka rad dla fanów Internetu oraz powtórzono podstawowe zasady bezpieczeństwa w ferie.

Mamy nadzieję, że po dzisiejszym dniu wszyscy uczniowie – Ci mali i Ci duzi - zadbają o to, aby ich ferie były zabawne, ale przede wszystkim
BEZPIECZNE.

A jeżeli ktoś nie pamięta o czym była mowa na spotkaniu, albo był nieobecny zapraszamy do lektury: „BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE”.

Izabela Zawadzka